Actualitate Administrație Featured

Noroc că Fritz e incompetent și cedează ușor! Nicolae Robu susține că stâlpii din drumul de la Dumbrăvița s-au mutat grație lui și lui Alin Nica

Nicolae Robu susține că stâlpii din drumul care leagă Dumbrăvița de A1 s-au mutat grație lui și lui Alin Nica.

„DECI, S-A PUTUT!

Acum ceva vreme, arătam că un drum extrem de important, este ținut îngust de Primăria Timișoara. Era vorba de drumul de legătură cu autostrada A1, tronsonul “Dumbrăvița”.

Spre lauda sa, Consiliul Județean Timiș a depășit toate dificultățile apărute în implementarea acestui proiect și a făcut ca tronsonul Nordul Dumbrăviței – A1 să ajungă aproape gata și să fie pregătită abordarea tronsonului “Dumbrăvița”.

Din păcate, abordarea efectivă a acestui tronson nu a putut avea loc până la ora actuală, din cauză că Primarul total pe dinafară al Timișoarei n-a catadicsit până acum să predea stâlpii rețelei de troleibuz.

Ei bine, urmare a presiunii puse pe incompetent și de Președintele Consiliului Județean, Alin Nica și de mine și de pagina Like Timișoara, etc, astăzi s-a efectuat predarea! VIC-TO-RI-E!

Urez succes Consiliului Județean, să finalizeze cât mai repede acest important drum!”, scrie Robu pe Facebook.

Related posts

Aproape 150.000 de români suferă de această boală mintală. „Sunt bipolar” nu este o glumă. Astăzi marcăm Ziua Mondială a Tulburării Afective Bipolare.

Mădălina Staicu

Alin Nica, ȚINTA atacurilor Druckeria, după ce Poli a pierdut cu Petrolul și nocturna de pe Dan Păltinișanu a cedat de două ori

Mădălina Staicu

Șeful PSD Timiș se plânge că salariile primarilor sunt prea mici: Cine vine pe 4.000 de lei

Mădălina Staicu
Incarcare...
%d blogeri au apreciat: