Featured 25 de milioane de lei de la Primăria Timișoara pentru Colterm
Primăria Timișoara dă 25 de milioane de lei pentru Colterm. Banii sunt dedicați acoperirii pierderilor tehnologice generate de transportul căldurii prin rețea. Spre norocul timișorenilor...
