Actualitate Eveniment Featured

Scene de coșmar pe A1: O șoferiță aflată la volanul unui BMW a murit strivită sub roțile unui TIR

O șoferiță a murit strivită sub roțile unui TIR. S-a întâmplat pe A1, în acestă dimineață. Femeia care se afla la volanul unui BMW a murit strivită sub roțile mașinii.

„Accidentul s-a produs între un autoturism și autotren ce transporta schele metalice. La locul evenimentului au fost trimiși 8 pompieri din cadrul Stației Făget cu o autospecială de primă intervenție și comandă, o autospecială de stingere și un echipaj SMURD. În urma evenimentului, a rezultat o victimă ( de sex feminin) încarcerată, în vârstă de aproximativ 25 ani. Victima a fost descarcerată fără semne vitale și declarată decedată de către medicul SAJ”, a transmis ISU Banat.

Related posts

PSD Timiș a VALIDAT listele de candidați: Sebastian Răduca deschide lista CLT, iar Lăzureanu lipsește – Cumnata lui Grindeanu vrea la CJT

Mădălina Staicu

Consiliul Concurenței a descins la mai multe magazine Profi din Timișoara

Mădălina Staicu

Rezultate spectaculoase: Dominic Fritz e NOUL primar al Timișoarei, Alin Nica, noul șef al CJ Timiș

Mădălina Staicu
Incarcare...
%d blogeri au apreciat: