Actualitate Administrație Featured

Dominic Fritz s-a filmat printre utilajele de deszapezire

Primarul Timișoarei, Dominic Fritz, s-a filmat printre utilajele de deszăpezire și le-a cerut timișorenilor să nu iasă cu mașinile în oraș decât dacă este necesar.

A fost o noapte lungă, spune Fritz

„A fost o noapte lungă la Timișoara, cu multă zăpadă. Echipele de deszăpezire sunt pe teren fără pauză și continuă munca.Se circulă în condiții de iarnă, așa că vă rog să conduceți cu prudență. Ieșiți cu mașina doar dacă este strict necesar și doar cu cauciucuri de iarnă.Mulțumesc tuturor celor care muncesc în aceste condiții și timișorenilor pentru răbdare și responsabilitate”, a scris edilul pe Facebook.

Ieri, Roxana Iliescu, consilier PSD, atenționa că a patinat cu mașina prin Mehala

„Astăzi am “dansat” cu mașina prin cartier… Se pare ca noi din Ronaț/ Mehala nu suntem în Timișoara! Unde naiba au împrăștiat cei de la Salut peste 200 tone de material antiderapant?!”, scria Iliescu pe Facebook

Related posts

Migranții ÎȘI FAC DE CAP în Timișoara, chiar sub nasul poliției: 50 au fost descoperiți într-o clădire abandonată

Mădălina Staicu

După CRIMĂ și răsplată: CJ Timiș trimite DGASPC să se ocupe de migranții din oraș

Mădălina Staicu

Decizie de ultimă oră în Timișoara: Bazinele de înot din școli vor fi deschise pentru toți cetățenii

Mădălina Staicu
Incarcare...
%d blogeri au apreciat: