Actualitate Eveniment Featured

Alertă la Timișoara: O adolescentă de 12 ani e căutată de poliție

Clipe de coșmar pentru familia unei tinere de 12 ani din Timișoara. Adolescenta e căutată de poliție după ce a dispărut de acasă.

Poliţiştii Serviciului de Investigaţii Criminale efectuează verificări în vederea depistării unei minore, de 12 ani, dispărută de pe raza municipiului Timișoara, judeţul Timiş.

În data de 2 octombrie a.c., în jurul orei 01:00, SBÎRN ANIELA MARIA ar fi plecat voluntar de la domiciliul său, situat pe strada Stejarul din municipiul Timișoara, judeţul Timiş, iar până în prezent nu a mai revenit.

Semnalmente: înălțime 1.75 m, 57 de kg., păr șaten, tuns scurt până la nivelul umerilor, ochi căprui.

Îmbrăcăminte: bluză de trening neagră, pantaloni albaștri, pantofi sport (teniși) negri.

Oricine poate oferi detalii cu privire la persoana dispărută este rugat sa apeleze Serviciul de Urgenţă 112 sau să contacteze cea mai apropiată unitate de poliţie.

Related posts

Aripa Alin Nica a VOTAT suspendarea lui Liviu Cocean, Raul Ambruș și Claudiu Chira

Mădălina Staicu

USR vs PNL, faza pe piețe: Poliția Locală a rupt iar zeci de amenzi la Piețe SA, condusă de liberalul Cocean

Mădălina Staicu

Primăria Timișoara aberează: Anunță că Pasarela Îndrăgostiților e închisă pe motive de nesiguranță, în realitate, zi de zi oamenii sar gardul

Mădălina Staicu
Incarcare...
%d blogeri au apreciat: