Sport

Alb-violeții vor strânge rândurile pe 22 iunie

Fotbaliștii alb-violeți au intrat într-o binemeritată vacanță după îndeplinirea obiectivului în sezonul 2025-2026: promovarea în Liga a II-a!

Reunirea echipei antrenate de Dan Alexa în vederea pregătirii pentru următoarea stagiune va avea loc la data 22 iunie.

Conform deciziei Comitetului Executiv al Federației Române de Fotbal din 26 mai, startul noii ediții de campionat în eșalonul secund va fi dat pe 1 august.

Related posts

Timișoara IESE din Evul Mediu al infrastructurii sportive: RĂSAR două baze sportive, deocamdată pe foaie

Mădălina Staicu

Radiografia lui Valentin Calafeteanu: „Am început anul cu un trofeu şi ne-am dorit să-l încheiem în aceeaşi notă”

focustim

Krepelka Motorsport a triumfat la Reşiţa!

focustim
Incarcare...
%d blogeri au apreciat: